15/09/2021

Actualización horarios autobus bacharelato Ferro Couselo curso 2021/2022

Bus 1 – Microbus empresa Iacobus

Loiro 7:35 horas.

Bentraces  7:40h ( Parada As Pezocas)

Sobrado do bispo 7:45h ( Parada Praza de San Xoan)

Barbadás: 7:50h (Parada Concello)

Debaixo ponte da autovía ( A Valenzá) : 8:00 horas ( alumnos/as I.E.S Universidade Laboral )

Piñor 8:05h ( Parada Campo de Roma)

Parada de Piñor: 8:08h ( Parada Rúa A Chaira, despois do Campo de futbol)

Finca Fierro ( Rúa Milladoiro) : 8:15h

Bus 2Autobus empresa Iacobus

As Lamas – A Valenzá:

  • Debaixo ponte da autovía ( alumnos/as I.E.S Ferro Couselo): 8:00 horas.
  • Moraima: 8:02 horas
  • Farola: 8:04 horas
  • Antiguo Centro Médico: 8:06 horas
  • Viaqua: 8:08 horas
  • Macauto: 8:10 horas

 

O presente horario estará vixente dende o xoves, día 16 de setembro de 2021. 

O xoves, día 16 de setembro non haberá un autobús para o horario de presentación do alumnado de 2º de Bacharelato pero poderan facer uso do autobús no horario  indicado.

 

No autobús será obrigatorio o uso da mascarilla.

Novas, Transporte

27/06/2022

Actividades para a mocidade. Programa de verán 2022

24/06/2022

Programación de verán en Barbadás

Música, maxia, teatro, circo, cine, grafitti, skate....

23/06/2022

Horario de verán Casa da Cultura Manuel María

CONTENT.1656340701

SINGLE.1656340701