15/09/2021

Actualización horarios autobus bachiller Ferro Couselo curso 2021/2022

Bus 1 – Microbus empresa Iacobus

Loiro 7:35 horas.

Bentraces  7:40h ( Parada As Pezocas)

Sobrado do bispo 7:45h ( Parada Praza de San Xoan)

Barbadás: 7:50h (Parada Concello)

Debaixo ponte da autovía ( A Valenzá) : 8:00 horas ( alumnos/as I.E.S Universidade Laboral )

Piñor 8:05h ( Parada Campo de Roma)

Parada de Piñor: 8:08h ( Parada Rúa A Chaira, despois do Campo de futbol)

Finca Fierro ( Rúa Milladoiro) : 8:15h

Bus 2Autobus empresa Iacobus

As Lamas – A Valenzá:

  • Debaixo ponte da autovía ( alumnos/as I.E.S Ferro Couselo): 8:00 horas.
  • Moraima: 8:02 horas
  • Farola: 8:04 horas
  • Antiguo Centro Médico: 8:06 horas
  • Viaqua: 8:08 horas
  • Macauto: 8:10 horas

 

O presente horario estará vixente dende o xoves, día 16 de setembro de 2021.

O xoves, día 16 de setembro non haberá un autobús para o horario de presentación do alumnado de 2º de Bacharelato pero poderan facer uso do autobús no horario  indicado.

 

No autobús será obrigatorio o uso da mascarilla.

Noticias, Transporte

25/09/2021

Bentraces tramita terreno público para fiestas y aparcamento

22/09/2021 AAVV Bentraces, Begoña Fernández, Pilar Herrero, Antonio Pereiras e Manuel Calviño. Polo chan o "fotógrafo" Carlos Tabares. foto Rosa Veiga

Sociedad en Barbadás

22/09/2021

Listados provisionales actividades extraescolares curso 2021 – 2022

Plazo de inscripción: 6 de septiembre - 15 de septiembre.

23/09/2021

Formación sobre trámites digitales con entidades públicas

El próximo jueves, 23 de septiembre, está prevista una nova cita de 11 a 13 h.

CONTENT.1632640678

SINGLE.1632640678